Ars Firma Profili

Firma Profilimiz

Seyahat etmeyi, eğlenceyi, dünya trendlerini takip etmeyi,

üretmeyi seven bir ekip olarak biz aslında, siziz…

YURTİÇİ TURLAR, YURTDIŞI TURLAR, TATİL PAKETLERİ, AKTİVİTELER, BALAYI TATİLLERİ

Çok çalışmanın ve doğru hizmeti sunmanın bereketine inanan, ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak adına idealist bakış açısını asla bırakmayan bir ekibiz.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden Kapadokya’da bir araya gelmiş, Kapadokya’lı olmuş, öncelikle Kapadokya’nın sahip olduğu eşsiz güzellikleri, sonra turizm cenneti ülkemizi tüm dünyaya en doğru ve samimi hizmetle tanıtmayı amaçlayan deli yürekleriz.

Şirketimiz ARS TRAVEL’a gelirsek, acentamız da Kapadokyalıdır ve 20 yıllık deneyimi ile iç ve dış pazarda çok yönlü hizmet vermektedir. Şirket kurucumuz Profesyonel Ülkesel Turist Rehberi Görkem Baştürk Varol’dur. Görkem Baştürk Varol firmanın tüm ürün yelpazesini oluşturan, satış ve satın alma stratejilerini belirleyen ve bizzat müşteri ilişkileri ve memnuniyetini de takip eden ve sağlayan işini keyifle ve idealist bir tavırla gerçekleştiren bir turizmcidir.
Şirketin diğer ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Adil Alrubaye’dir.

Adil Alrubaye Irak’lıdır ve Haberleşme Mühendisidir. Ankara ve Bağdat merkezli bir haberleşme şirketinde de Yönetici olarak görev almaktadır. Uzman olduğu haberleşme alanı ve Türkiye’de çalışmaya ve yaşamaya başladığı 2009 yılından bu yana Türkiye’ye duyduğu hayranlık ile Turizm sektörüne katkılar sağlamayı tercih etmiş ve bu 2 ülke arasındaki turizm faaliyetlerinde öncü bir kişi haline gelmiştir.

ARS TRAVEL özgün çalışma anlayışıyla, hem kurumsal hem mütevazı bir firma olmasıyla, sektörde tanınan ve aranan bir marka haline gelmiştir. Yeniliklerin, teknolojinin ve gelenekselin izini aynı anda sunarak her tarza ve pazara hitap etmek için üstün çaba harcamaktadır.

Bu çabanın karşılığını da maddi getirilerle ölçmez. Kendisini tercih eden değerli misafirlerinin memnuniyeti en büyük hedefidir.

Her koşulda Turizm sektöründe olmaktan, turizm ile ülkemize hizmet vermekten mutluluk duyan ARS TRAVEL ekibinin sunduğu hizmetlerin farkını hissedeceğinizden hiç şüphemiz yok.

Samimiyetimizden ve dürüst hizmet sunma anlayışımızdan ödün vermeden, sizlerin penceresinden bakarak en özel ve doğru hizmeti vermek için nice yıllar daha yılmadan çalışmakta ve üretmekte kararlıyız.

Bu serüvene katkı sağlayan herkese teşekkürü borç biliriz.

ARS TRAVEL . BALLOON TOURS . ADVENTURE